97/1/25
تعداد نظرات:0
23:21
شماره مطلب:139712533524
-A A +A
حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده فراشبند

جلسه دبیران آمادگی دفاعی حوزه شهید فهمیده فراشبند برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس در شهرستان فراشبند،جلسه دبیران آمادگی دفاعی مدارس در تاریخ 97/01/23 با حضور همه اعضا و مهمان ویژه این جلسه برادر غلامی مسئول محترم قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه فراشبند با تلاوت آیاتی از قران کریم آغاز شد.
در ابتدای جلسه برادر محبی مربی آمادگی دفاعی حوزه ضمن خیر مقدم خدمت همه دبیران و حاضرین در جلسه گزارشی از روند اجرای برگزاری دوره های مرحله دوم پایه نهم و مرحله سوم پایه دهم بیان نمودند و در ادامه برادر غلامی مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه فراشبند دقایقی در خصوص لزوم و چیستی و چگونگی امر به معروف و نهی از منکر در بین دانش آموزان جمع حاضر رو مستفیظ فرمودند.
در ادامه جلسه فرمانده محترم حوزه بسیج دانش آموزی ضمن خوش آمدگویی،نقش و اهمیت بسزایی که دبیران آمادگی دفاعی می توانند در این برهه از زمان که هجمه های مخرب اجتماعی ، فرهنگی و ... متوجه دانش آموزان شده است را بسیار مهم دانستندکه هریک از دبیران محترم در این خصوص اظهار نظرنمودند.
در پایان جلسه تاریخ پیشنهادی برگزاری میدان تیرویژه پایه دهم برادران 30 فروردین مطرح گردید که فرمانده حوزه نسبت به اخذ مجوز اقدام نمایند

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.