96/2/1
تعداد نظرات:0
21:05
شماره مطلب:13962124542
-A A +A
سه زنگ معرفت؛

گزارش تصویری 3/ اعتکاف دانش آموزی لارستان

محمدجعفرمهربانی درگفت وگو با روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی لارستان ضمن ابراز خرسندی از نحوه برگزاری اعتکاف و استقبال کم نظیر دانش آموزان اظهار داشت: امسال علاوه بر فرماندهان و شورای واحدهای بسیج دانش آموزی بیش از 400 دانش آموز در مساجد جامع، امام حسین(ع)، امام حسن عسکری(ع) و امام جعفر صادق(ع) لارستان معتکف شدند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع علمی، فرهنگی و مذهبی افزود: برای تقویت بینش، سطح معنویت و عمق بخشی به مبانی دینی و بصیرتی معتکفان اساتید و روحانیون برجسته لارستان و قم در برنامه ها حضور داشته و در قالب های مختلف ایفای نقش کردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی لارستان خاطرنشان کرد: در این سه روز مسابقاتی ازجمله حفظ سوره های قرآن کریم و حفظ ادعیه معروف از قبیل زیارت عاشورا، دعای کمیل، دعای توسل و ... برگزار شد که در پایان به همه جوایزی تعلق گرفت.

مهربانی با اشاره به طرح "دیوار گفت و گو با امیرالمومنین و شهدا" و همچنین "نامه ای به امام زمان(عج)" گفت: در قالب این طرح دانش آموزان علاوه بر تفکر راجع به شهدا و مطالعه مختصری از زندگی آنها، دل نوشته های خود را به دیوار زدند و در پایان نیز به بهترین ها جوایزی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی لارستان، در لارستان نیز همزمان با چند شهرستان دیگر استان فارس اعتکاف دانش آموزی برگزار شد.
آنچه در ادامه می بینید گوشه ای از تصاویر این برنامه معنوی است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.