96/3/31
تعداد نظرات:0
09:52
شماره مطلب:139633126603
-A A +A
یادداشت

قیام با ذوالفقار سپاه بر سر داعش/«ما می توانیم» باید در همه عرصه ها باشد

عملیات غرور آفرین لیلة القدر سپاه که با شلیک 6 موشک انجام شد، شادی بسیاری در ایران و جهان به وجود آورد.

این عملیات که با موشک های میانبرد قیام و ذوالفقار از شهرهای کردستان و کرمانشاه شلیک شده بود از چنان دقتی برخودار بوده که دقیقا بر ساختمان مدنظر اصابت کرده و آنچنان طراحی شده بود که با پهباد در شهر دیرالزور از لحظه اصابت موشک ها در مکان های مورد نظر فیلم ها ارسال می شد.

از همین یک بار شلیک برای کسانی که از علم نبرد خبر دارند پیام های روشنی داشت که حاکی از قدرت بالای ایران اسلامی از لحاظ آمادگی دفاعی است.

ایران اسلامی ثابت کرد که مستقل است و او را نباید از جنگ ترساند؛ «کلوخ انداز را پاداش سنگ است».

این عملیات که باعث یک فخر عمومی شد، مصداق آیات 191 تا 193 سوره بقره است ؛ آن جا که می فرماید: «و با آنان هر جا که یافتید بجنگید .... و بجنگید با آن ها تا فتنه نباشد و دین برای خدا شود».

و ایران اسلامی به جهان فهماند که داعش مسلمان نیست و داعشی یک قرائت ساختگی بر ضد اسلام ناب علم شده که همه سرمایه های دنیای کفر و نفاق پشت سرش قرار دارد تا مبادا کشوری قد راست کند و دم از اسلام بزند.

جالب است که هر جا بویی از اسلام ناب به مشام می رسد؛ اسلامی که با زورگویی و زرمداری مخالفت می کند، داعش آن جا را هدف می گیرد ...

اسلامی که مدافع حقوق مظلومان عالم است و تاب تن سوخته کودکان بی گناه را ندارد ...

و ایران اسلامی جایی بود که داعش از زمان خلقتش به دنبال تصرف و عملیات در آن بود؛ و در هفته گذشته با یک عملیات کاملا مذبوحانه چنان سیلی محکمی خورد که با صدای این سیلی سر اربابانش هنوز گیج می رود.

داعشی که آمده تا جهان را از اسلام بترساند و گه گاه در گوشه و کنار جهان ترقه ای در می کند تا حرف اساتید خود را درباره اسلام به کرسی بنشاند تا مردم جهان سراغ اسلام و شناسایی و چیستی آن هم نروند ولی «کید و مکر شیطان ضعیف است» چرا که «چراغی را که ایزد برفروزد/ هر آن کس پف کند ریشش بسوزد».

اسلام دینی است که به گفته قرآن نعمت است و شایسته است که انسان قدر نعمت بداند و از آن مراقبت نماید و بسیار شایسته است از طهرانی مقدم ها نام ببریم و به شکرانه چنین دلیرانی که حافظ خون و خاک و ناموس و غیرت این سرزمین هستند، فاتحه ای نثار روحشان کنیم.

و نکته آخر آن که وقتی «ما می توانیمِ امام» با این همه قدرت اثبات شده، قدرتی که جز با تلاش به دست نیامده و جا دارد که تلاشی نظیر موشکی و هسته ای در تمامی عرصه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی، صورت پذیرد تا نمونه جامعه اسلامی ناب کامل گردد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.