آرشیو دین و اندیشه

 • 6/شهر/1396 - 06:39
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در شیراز؛حلقه تربیتی شجره طیبه باحضور سرگروهای حلقه صالحین در نمازخانه اداره ناحیه سه برگزار گردید.
  در این حلقه بعداز قرائت قرآن و بیانات مقام معظم رهبری، وصیت نامه شهید حججی و فضایل و اعمال ماه ذی القعده گفتگو شد و روند برگزاری حلقه صالحین جهت دانش آموزان و معلمان مورد بحث قرار گرفت.
 • 16/تير/1396 - 06:53
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی استان فارس در شهرستان اوز حلقه ی صالحین با موضوع فراگیری قرآن و احکام با حضور حاج آقا شبانی برگزار گردید.
 • 5/تير/1396 - 06:57
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استهبان نشست بصیرتی حلقه صالحین آینده سازان همراه با ضیافت افطاری با حضور فرمانده ناحیه سپاه شهرستان برگزار گردید.
  ایشان خاطر نشان کردند"یکی از اهداف دانش آموزان گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در بین آحاد دانش آموزان و همچنین انقلابی ماندن و آمادگی جهت دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی می باشد
  ایشان خاطر نشان کردندبسیج دانش آموزی باید با بستر تعلیم و تربیت در راستای حلقه های صالحین نقشه های شوم دشمن را خنثی کنند و یک برنامه انقلابی با موضوع سبک زندگی اسلامی در بین نوجوانان فراهم شود.
 • 9/خرد/1396 - 12:29
 • 28/ارد/1396 - 09:21
  به گزارش خبرنگاربسیج دانش اموزی استان فارس درشهرستان فراشبند
  حلقه صالحین شهید مرادی واحد مقاومت حضرت رقیه(س) با اردو به سد تنگاب فیروزآباد برگزار گردید.
 • 28/ارد/1396 - 09:19
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس در شهرستان مرودشت؛ مسئولین بسیج دانش آموزی مرودشت با حضور در مدارس در خصوص انتخابات به روشنگری و تبیین وضعیت این انتخابات پرداختند.
 • 21/ارد/1396 - 00:27
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس درشهرستان ممسنی،اردوی طرح صالحین با حضور برترین حلقات واحدهای بسیج دانش آموزی پوینده در منطقه نهالستان اسکان عشایر برگزار شد.
  در این اردو با برگزاری حلقات صالحین از حضور خواهران طلبه بسیجی با موضوعات احکام، فضای مجازی،جنگ نرم،عفاف و حجاب استفاده خوب و مطلوبی به عمل آمد.
 • 21/ارد/1396 - 00:24
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس درشهرستان ممسنی،نهضت روشنگری با حضور تعدادی از دانش آموزان و فرمانده واحدهای پوینده در منطقه نهالستان اسکان عشایر برگزار شد.
  در این اردو جناب سرهنگ نصیبی ضمن تبریک به بسیج دانش آموزی سپاه ممسنی برای داشتن چنین پتانسیل و کارایی بالایی در سطوح مختلف، با اشاره به بحث انتخابات روشنگری را وظیفه مهم بسیج در رده های مختلف دانست.
  وی همچنین گفتند خطر به شدت اطراف شما جوانان است و اگر نتوانید گوهر وجودی خود را تثبیت،مستحکم و استمرار دهید به شدت دستخوش آفات در جامعه قرار خواهید گرفت و نسل خود را در آینده نمی توانید درست کنید.
 • 21/ارد/1396 - 00:19
  به گزارش خبرگزار بسیج دانش آموزی استان فارس در شهرستان خنج, حلقه صالحین دانش آموزان واحد بسیج پیشگام مدرسه دخترانه تربیت در جوار قبور مطهر شهدای گمنام شهرستان خنج برگزار گردید.
 • 20/ارد/1396 - 13:46
  همانطوری که می دانیم نظام آموزشی کشور، جنبه‌های تربیتی را در آموزش و پرورش بر مسئله آموزشی تعلیم و تربيت اولویت داده است و این سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با گذشت چندین سال هنوز نتوانسته است به آنچه که باید به اهداف خود دست هست برسد.
 • 17/ارد/1396 - 21:55
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی استان فارس در شهرستان استهبان نشست بصیرتی واحد مقاومت اندیشه با حضور مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول محترم بازرسی ناحیه سپاه استهبان برگزار گردید.
  ابتدا جلسه با آیاتی از چند کلام الله مجید شروع و سپس سرگرد شعبانی ضمن گرامیداشت علامه شهید مطهری و هفته معلم خاطر نشان کردند"دانش آموزان باید علاوه برتحصیل باید زندگی علامه شهید مطهری را به عنوان الگو و اسوه سرمشق خود قراربدهند.
 • 15/ارد/1396 - 21:59
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش اموزی استهبان نشست فرهنگی بصیرتی به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور برادر رزمنده جناب آقای خوشقدم برگزار گردید.
  ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شرو ع سپس برادر خوشقدم ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت هفته معلم خاطر نشان کردند"که استاد شهید مطهری یکی از افراد بارزو نمونه در جریان انقلاب ،و از تمام تفکرات و ایده ها و پیشنهادات حضرت امام (ره) تبعیت می کردند. و همواره در پی فرامین و دستورات حضرت امام در مورد نهضت بودند.
 • 10/ارد/1396 - 23:47
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در ممسنی،اردوی طرح صالحین با حضور برترین حلقات واحدهای بسیج دانش آموزی پوینده در منطقه نهالستان اسکان عشایر برگزار شد.
  در این اردو با برگزاری حلقات صالحین از حضور خواهران طلبه بسیجی با موضوعات احکام، فضای مجازی،جنگ نرم،عفاف و حجاب استفاده خوب و مطلوبی به عمل آمد.
 • 10/ارد/1396 - 23:43
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در سروستان:
  روز شنبه نهم اردیبهشت ماه جناب سرگرد اکبری ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان ، ضمن بازدید از دبیرستان دکتر علی شریعتی سروستان در حلقه صالحین شهید فرزاد شفیعی که به صورت هفتگی در این دبیرستان برگزار می شود حضور یافتند.
  سرگرد اکبری در این حلقه ضمن تشکر از فرمانده و شورای واحد این دبیرستان و مدیریت و سایر اولیای مدرسه به بیان مطالبی در خصوص شهدا و به خصوص شهید مدافع حرم حاج آزاد خشنود کوهنجانی ،نخستین شهید مدافع حرم شهرستان سروستان ، پرداختند.
 • 10/ارد/1396 - 00:05
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در ممسنی،نهضت روشنگری با حضور تعدادی از دانش آموزان و فرمانده واحدهای پوینده در منطقه نهالستان اسکان عشایر برگزار شد.
  در این اردو جناب سرهنگ نصیبی ضمن تبریک به بسیج دانش آموزی سپاه ممسنی برای داشتن چنین پتانسیل و کارایی بالایی در سطوح مختلف، با اشاره به بحث انتخابات روشنگری را وظیفه مهم بسیج در رده های مختلف دانست.
  وی همچنین گفتند خطر به شدت اطراف شما جوانان است و اگر نتوانید گوهر وجودی خود را تثبیت،مستحکم و استمرار دهید به شدت دستخوش آفات در جامعه قرار خواهید گرفت و نسل خود را در آینده نمی توانید درست کنید.
 • 4/ارد/1396 - 05:56
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس در ممسنی فرمانده سپاه ممسنی سرهنگ دوم پاسدار امید نصیبی به همراه سروان پاسدار احد صادقی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی امام محمد باقر(ع) ممسنی و با همراهی کادر این حوزه در جمع دانش آموزان فرمانده واحد در اردوی تفریحی-بصیرتی بسیج دانش آموزی حضور یافتند.
  در این جلسه پس از اشارات سروان پاسدار صادقی راجع به اهداف این اردو، سرهنگ نصیبی ضمن تبریک به بسیج دانش آموزی سپاه ممسنی برای داشتن چنین پتانسیل و کارایی بالایی در سطوح مختلف، با اشاره به بحث انتخابات روشنگری را وظیفه مهم بسیج در رده های مختلف دانست.
 • 2/ارد/1396 - 22:52
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس در لارستان ، جلسه شورای همفکری علوی و فاطمی حوزه بسیج دانش آموزی لارستان با حضور فرمانده واحد ها و فرمانده بسیج دانش آموزی و اعضائ شورا حوزه بسیج دانش اموزی شهرستان لارستان برگزار شد .
  در ابتدای این جلسه برادر مهربانی فرمانده حوزه بسیج دانش اموزی ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشید خدمت اعضا از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمودند و نکاتی را جهت هرچه بهتر برگزار نمودن این جلسات و تداوم جلسات و افزایش عملکرد بسیج دانش آموزی در نمازخانه ناحیه لارستان گفت و گو کردند.
  درادامه اعضاءنظرات خود را بیان نموده،و حکم مسئولیت خود را دریافت کردند.
 • 21/فرو/1396 - 21:52
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در لامرد، حجت الاسلام علیزاده، مسئول تعلیم و تربیت بسیج ناحیه مقاومت سپاه لامرد، در حلقه صالحین صدیقه طاهره(س)حضور یافت.
  مسئول طرح صالحین سپاه لامرد با توجه به سئوالات اعضاء حلقه پیرامون شبکه های اجتماعی و ارتباطات و دوستی های پسران و دختران در این فضا، آنان را با آسیب های ناشی از این فضاها آشنا کرده و تأثیرات فضای مجازی بر دنیای واقعی و آینده را برای آنان مطرح کرد.
  با توجه به سئوالات و گستردگی بحث، این موضوع در جلسات آینده حلقه با حضور حجت الاسلام علیزاده بررسی و به سئوالات پاسخ مناسب و تفصیلی داده خواهد شد.
 • 20/فرو/1396 - 21:26
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی در شهرستان آباده اولین جلسه مجمع همفکری فاطمی در شهرستان آباده برگزار گردید . این جلسه با تلاوت چند آیاتی از کلام ا.. مجید آغاز گردید. سپس برادر مسلمی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی مشارکت و دقت نظر طبق دستورالعمل ارسالی در مورد انتخاب فرمانده واحد آموزشگاه جهت سال تحصیلی 97-96 را بیان نمودند . در ادامه از فرمانده واحد های حاضر درجلسه گزارش کوتاهی در مورد فعالیت های برجسته خود در سطح آموزشگاه بعنوان برنامه های بسیج دانش آموزی گرفته شد .
 • 20/فرو/1396 - 21:23
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی در شهرستان آباده اولین جلسه مجمع همفکری علوی در شهرستان آباده برگزار گردید . این جلسه با تلاوت چند آیاتی از کلام ا.. مجید آغاز گردید. در ادامه حاج آقا قهرمانی مسئول حوزه نمایندگی در سپاه آباده مطالبی در مورد ماه پر خیر وبرکت رجب و همچنین استفاده از نیروی جوانی به نحو احسن در زمینه هایی همچون علم آموزی ، ورزش و ..... بیان نمودند . سپس برادر مسلمی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی در مورد مشارکت و دقت نظر در انتخاب فرمانده واحد سال تحصیلی 97-96 تاکید نمودند .

صفحه‌ها