آرشیو حجاب و عفاف

 • 5/مرد/1396 - 06:19
  به گزارش بیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، خانم اکرم منتظری ۱۲ سال است که در این مدیریت دبیرستان میثاق شاهد منطقه ۸ تهران را برعهده دارد. مدرسه وی یکی از فعال ترین مدارس شهر تهران است که علاوه بر رتبه علمی بالا، در ابتکارهای فرهنگی هم سرآمد است. همین رویکرد موجب شده تا در گسترش و ترویج عفاف و حجاب در سطح دانش آموزان مدرسه و گرایش دختران به حجاب برتر امتیاز بالایی دریافت کند. با او درباره خلاقیت هایی که در این باره صورت گرفته است به گفت و گو نشستیم. متن زیر حاصل گفت و گوی طنین یاس با خانم منتظری است.
 • 1/مرد/1396 - 07:17
  در مورخه 96/4/21 دانش آموزان بسیجی حوزه ی 4محدثه همراه با منادیان حجاب در گردهمای بزرگ عفاف و حجاب شیراز شرکت نمودنند در این مراسم با دادن شعارهایی نسبت به بد حجابی اعتراض خود را بیان داشتند .در ادامه این مراسم سرود و نمایشنامه ای پیرامون حجاب اجرا شد
 • 1/مرد/1396 - 07:16
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس در ممسنی ،به مناسبت هفته عفاف و حجاب گردهمایی بزرگ عفاف وحجاب (مدافعین حریم خانواده) همراه با برنامه های جانبی متنوع با حضورپرشور قشرهای مختلف مردم شهرستان برگزار گردید.
  دراین گردهمایی اقشار مختلف مردم ،مسئولین نهادها وسازمانها به همراه خانواده های خوددراین برنامه شرکت نمودند وبا حضور خود بر ضرورت عفاف وحجاب جهت تحکیم بنیان خانواده ومصون ماندن محیط خانوادها از آسیب های مختلف ناشی از عدم حجاب وعفاف تاکیدنمودند.
 • 23/تير/1396 - 06:31
  به گزارش خبرنگار سازمان دانش آموزی استان فارس در اوز ،حوزه دانش آموزی شهید فهمیده اوز کارگاه عفاف و حجاب در مدرسه شبانه روزی دخترانه محمد علی خضری برگزار کرد.
  این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین رجبی از اساتید حوزه و دانشگاه، فرمانده حوزه محلات سید حسین رضوی، فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده اوز مهدی آذربرزین و با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش آقای شاه حسنی، مسئول بسیج دانش آموزی مستقر در آموزش و پرورش آقای فراشبندی و خبرنگاه محترم برادر کمالی برگزار گردید.
 • 23/تير/1396 - 06:27
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس درحوزه بقیه الله(عج) جمع کثیری از زنان و دختران محجبه شهر فسا و فرماندهان واحدهای مقاومت(یاوران ولایت) و شورای واحدها، به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب، با سر دادن شعارهایی همچون »ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است ارزنده‌ترین زینت زن حفظ حجاب است»، «ای مرد غیرتت کو چادر همسرت کو»، «یا فاطمه شعار ماست حجاب افتخار ماست»، «چادر حجاب برتر فرموده قرآن است امر پیامبران است» مسیر میدان شهداء تا میدان شاهزاده قاسم را راهپیمایی نمودند.
 • 20/ارد/1396 - 13:46
  همانطوری که می دانیم نظام آموزشی کشور، جنبه‌های تربیتی را در آموزش و پرورش بر مسئله آموزشی تعلیم و تربيت اولویت داده است و این سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با گذشت چندین سال هنوز نتوانسته است به آنچه که باید به اهداف خود دست هست برسد.
 • 25/اسف/1395 - 23:24
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی در شهرستان آباده واحد مقاومت هاجر شهرستان آباده نمایشگاه عفاف و حجاب و نمایشگاه سبزه ها برپا کردند . این نمایشگاه ها به مناسبت در پیش بودن میلاد بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) وفرارسیدن نوروز96 برپا گردید . این نمایشگاه توسط مدیریت آموزش و پرورش آقای مهرابی و مسئولین بسیج دانش آموزی برادر سجاد خسروی و خانم هنرمند مورد بازدید قرار گرفت . در پایان به دانش آموزان فعال در عرصه فرهنگی و دانش آموزان ممتاز این آموزشگاه هدایایی اهدا گردید .
 • 17/اسف/1395 - 23:43
  به گزارش خبرنگار حوزه ی دانش آموزی:به مناسبت دهه ی مبارک فجر نمایشگاه حجاب و عفاف در واحد الگونه برگزار گردید.
 • 15/اسف/1395 - 21:07
  به گزارش خبر نگار سازمان بسیج دانش آموزی در شهرستان سپیدان :نمایشگاهی با موضو عات حجاب ،جنگ نرم ،وشهداء گمنام در واحد پیشگام دخترانه خدیجه کبری به همت مربی درس آمادگی دفاعی ،بسیج دانش آموزی و جمعی ازدانش آموزان برگزار شد
 • 18/بهم/1395 - 16:45
  بنابر گزارش خبرگزار بسیج دانش آموزی در شهرستان خنج, به مناسبت دهه پر فروغ فجر, نشست حجاب و عفاف در هنرستان دخترانه کوکبی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بهزادی مسئول تعلیم و تربیت سپاه خنج و بیژن حاجی زاده مسئول حوزه بسیج دانش آموزی در هنرستان کوکبی برگزار گردید. در ادامه حاج آقا بهزادی در مورد اهمیت والای حجاب بین خواهران به ایراد سخنرانی پرداختند.
 • 17/بهم/1395 - 21:52
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانش آموزی فراشبند
  نمایشگاه نماز، حجاب وعفاف توسط خانم نرجس حسانی و دانش آموزان دبیرستان دخترانه ی حضرت رقیه(س) برگزار شد.
  مسئول برگزاری این نمایشگاه هدف برپایی این نمایشگاه را زنده نگهداشتن دوفریضه مهم وکلیدی نمازوحجاب وعفاف درجامعه و بویژه درمیان نوجوان وجواندانست.
 • 16/بهم/1395 - 21:41
  به گزارش خبرنگارسازمان بسیج دانش آموزی استان در فیروزآباد؛ به مناسبت گرامیداشت سی وهشتمین سالگرد فجر پیروزی همایش عفاف وحجاب با همکاری بسیج جامعه زنان وبسیج دانش آموزی با حضور مسئولین برگزار شد .در این همایش مسئول بسیج مداحان استان فارس جناب آقای متقی پیشه سخنران جلسه ؛صحبتهایی پیرامون عفاف وحجاب و...عنوان نمودند.
 • 14/بهم/1395 - 12:08
  به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان فارس در فسا،به مناسبت دهه پرفروغ فجر، به منظور ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ، نمایشگاه حجاب وعفاف با همکاری معاونت پرورشی اداره آموزش وپرورش،بسیج دانش آموزی وادارات دیگردر دارالقران فسابرپا گردید.مراسم افتتاح این نمایشگاه با حضور امام جمعه محترم شهرستان فسا ودیگر مسئولین برگزارشد.
  هدف از برگزاری این نمایشگاه برداشتن گامی در جهت پوشش اسلامی ایرانی می باشد.
 • 28/دى/1395 - 21:47
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در ممسنی،نشست بصیرتی با موضوع عفاف و حجاب در واحد بسیج دانش آموزی شهید کریمی برگزار شد. این جلسه با حضور مسئولین مدرسه،اولیاء دانش آموزان و خانم نیکنام مدیر حوزه علمیه در نمازخانه این واحد دانش آموزی برگزار شد. خانم نیکنام گفتند:آنچه که امروز در جامعه به عنوان بدحجابی شاهد هستیم ، همگی ریشه در تربیتی دارد که خانواده در زمان کودکی آن را جدی نمی گیرد . وی افزود : نقش مادران در بیان خانواده آنچنان کلیدی است که بنیان جامعه متاثر از عملکرد مادران است .
 • 9/دى/1395 - 19:18
  •برد بسیج دانش آموزی واحد زینب کبری و عفاف رحمت آباد به همت بسیجیان و اعضاء شورا و فرمانده واحد و مدیر محترم سرکار خانم تقی پور به مناسبت نه دی
 • 7/آذر/1395 - 23:43
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی سپاه فجر فارس در شهرستان سپیدان درتاریخ 95/09/07 نماز جماعت ظهر و عصر با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، فرماندهی محترم سپاه ناحیه سپیدان و مسئول بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و دانش آموزان در واحد پیشگام نرجس برگزار شد وفرماندهی محترم سپاه سپیدان مطالبی در خصوص بسیج و عفاف و حجاب بیان فرمودند و سپس امام جمعه محترم مطالبی در خصوص عفاف و حجاب مطرح نمودند و در پایان به چند نفر از دانش آموزان جوایزی اهداء شد
 • 26/تير/1395 - 21:34
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیچ دانش اموزی استان فارس در فیروزاباد،مراسم گرامیداشت روز ملی عفاف و حجاب همزمان با سراسر کشور در پارک ولیعصر فیروزآباد برگزار شد .
 • 25/تير/1395 - 14:18
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در داراب، جلسه امربه معروف و نهي از منكر حوزه در 21 تير95 با حضور دبير امربه معروف و نهي از منكر و ديگر اعضاي امربه معروف و شبكه رضويون در حوزه بسيج دانش آموزي خواهر برگزار گرديد. خانم شهناز پرويزي دبير جلسه در مورد فريضه مهم امر به معروف و نهي از منكر ،شيوه صحيح آن، شيوه برخورد با منكران توسط مسوولين از جمله دبيران در مدارس صحبت كرد.
 • 21/تير/1395 - 13:42
  بسم الله الرحمن الرحیم من بانوی چادری این سرزمینم عاشق رنگ سیاه چادرم هستم و با این چادر سیاه کنیزی مادرم فاطمه‌زهرا (س) را می‌کنم... وقتی با چادرم و با عفت و حیای خاص خود از کوچه و خیابان می‌گذرم، همگام با قدم‌هایم آرامشی از جنس رضایت مهدی (عج ) در قلبم احساس می‌کنم... سیاهی چادرم چون سیاهی شب و گردی چهره‌ام چون ماه تابان است، و این گردی ماه را با هیچ رنگ و موادی آغشته و آلوده نمی‌کنم! هدفم از پوشیدن این چادر سیاه محافظت از روح پاکم است که در این زمانه‌ی آلوده...به گناهان آلوده نشود!
 • 5/بهم/1392 - 11:31
  با نگاهی گذرا به جدول سی‌ودومین جشنواره تئاتر فجر متوجه می‌شویم که با وجود حضور نمایشنامه‌های معاصر ایرانی همچون آثار بهرام بیضایی،علیرضانادری،جلال تهرانی، نغمه ثمینی،محمد چرم‌شیر،قطب‌الدین صادقی، متن‌های کلاسیک و قدیمی ادبیات نمایشی دنیا همچنان طرفداران زیادی دارد و سهم قابل توجهی را در بخش‌های اصلی جشنواره تئاتر فجر به خود اختصاص داده‌اند.

صفحه‌ها