آرشیو اخبار تاپ

 • 22/مهر/1398 - 09:44
  فعالیت های ازمایشگاهی به منظور پرورش خلاقیت ها و بروز استعدادها در بین دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود این فعالیتها علاوه بر اینکه موجب افزایش جذابیت آموزشی و انگیزه یادگیري در دانش آموزان میشود، درك عمیق مفاهیم درسی را تسهیل نموده و مهارت دانش آموزان را در به کارگیري وسایل و مواد آزمایشگاهی افزایش داده و دستیابی به سطوح بالاتر حیطه هاي یادگیري مانند تجزیه و تحلیل و حل مسئله را سبب میشود.
   
 • 12/آبا/1397 - 19:58
  سازمان بسیج دانش‌آموزی به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه صادر کرد.
 • 21/شهر/1397 - 14:00
  به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی از سمنان ، یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان از اعزام بیش از 300 دانش‌آموز به اردوی معرفتی زیارتی راهیان نور شمالغرب کشور خبر داد و گفت: دانش‌آموزان دختر و پسر طی دو دوره چهار روزه از 2تا 8 شهریور ماه به استان کردستان اعزام خواهند شد.
 • 21/شهر/1397 - 13:59
  دانش آموزان آذربایجان غربی در بخش غیرحضوری شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دوره دوم متوسطه رتبه اول کشور را کسب کردند.
   
   
 • 21/شهر/1397 - 13:56
  رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ با رمز «یا رسول‌الله(ص)» توسط مدافعان خلیج فارس در استان هرمزگان با هدف زنده کردن روح حمایت مردم از نظام، مایوس کردن دشمن از تغییر نظام، تقویت روحیه عمل کننده و تقویت روحیه ملی در جامعه آغاز شده است.
  گفتنی است مرحله اول رزمایش محمد رسول الله ۲ در استان هرمزگان از ۹ شهریور در شهرستان های مختلف آغاز شده که خدمات رسانی در زمینه های مختلف از قبیل پزشکی، عمرانی، مهندسی، خدمات مشاوره ای، آموزشی، اشتغال زایی، کارآفرینی و غیره به مناطق محروم در حال انجام است و تا ۲۹ شهریور ماه ادامه دارد.
 • 20/فرو/1397 - 23:25
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس، دومین دوره مسابقات فوتسال سازمان بسیج دانش آموزی در مرحله استانی فروردین 97 در سالن ورزشی فجر در حال برگزاری است.
  در این مرحله از مسابقات حوزه های بسیج دانش آموزی شهرستان های پاسارگاد، فیروزآباد، مرودشت در گروه A و شهرستان های فسا، سروستان، قائمیه در گروه B و شهرستان های جهرم، داراب، استهبان،آباده طشک در گروه C، بصورت بازی دو حذفی با هم به رقابت می پردازند.
 • 20/فرو/1397 - 23:22
  به گزارش سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس، فینال دومین دوره مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزی جام شهید ذوالفقاری با حضور تیم‌های شهرستان مرودشت و جهرم برگزار گردید. نتیجه این مسابقه سه بر دو به نفع تیم مرودشت بود و این تیم با اختلاف یک گل توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود.
  این مسابقه به همت سازمان بسیج دانش آموزی فارس با همکاری تربیت بدنی سپاه فجر استان فارس در سالن ورزشی فجر شیراز برگزار گردیده بود.
  اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور چهره های مطرح استان از جمله غلامعلی هنرپیشه رئیس هیئت فوتبال استان فارس و فلاح مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی همراه بود.
 • 12/اسف/1396 - 22:00
  مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز سازمان بسیج دانش آموزی گرامیداشت شهید محمد حسین ذوالفقاری در مقطع متوسطه دوم پیشگام پسر برگزار می گردد.
 • 12/اسف/1396 - 21:58
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس پس از جمع بندی گزارشات دهه فجر که توسط حوزه های بسیج دانش آموزی در موضوعات فرهنگی ارسال شده بود امتیاز حوزه در ادامه همین خبر قرار می گیرد.
  گفتنی است فرماندهان محترم حوزه ها تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه فرصت دارند در صورت اعتراض به شماره رستگار مسئول فرهنگی سازمان تماس بگیرند و دلیل اعتراض خود را بیان نمایند.
  در جمع بندی و نمره دهی گزارشات، ارسال به موقع گزارشات اجرای برنامه محوری( ابتکاری حوزه) و برنامه های دیگر تک به تک مورد ارزیابی قرار گرفته است.
 • 12/اسف/1396 - 21:54
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی فارس از بین ۱۲۶۰۰ تیم شرکت کننده در لیگ علمی پایا بسیج دانش آموزی کشور ۹۲۶ تیم از استان فارس با تلاش و پیگیری فرماندهان محترم حوزه های بسیج دانش آموزی ثبت نام کردند. که این تعداد ثبت‌نام تقریباً معادل ۸ درصد از ثبت نام کنندگان تیم های لیگ پایا در سراسر کشور می باشد.
  گفتنی است رده بندی ثبت نام تیمهای لیگ پایا از شهرستانها به ترتیبی که درانتهای همین خبر قرار دارد می‌باشد.
  آیینی مدیر علمی و پژوهشی بسیج دانش آموزی فارس گفت: انشاالله در آینده نزدیک به محض وصول مبلغ هزینه اجرا تیم‌های برتر تشویق می شوند.
 • 7/بهم/1396 - 17:46
  مسئول فضای مجازی سازمان بسیج دانش آموزی کشور از برگزاری مانورملی رسانه ای ویژه دانش آموزان با عنوان ذوالفقار یارخراسانیم خبرداد.
  به گزارش خبرنگار بیست ؛ مسئول فضای مجازی سازمان بسیج دانش آموزی کشور با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای تکریم مقام شهید وشهادت وهمچنین استفاده بهینه از ظرفیت ها وتوانایی های دانش آموزان درعرصه فضای مجازی مانور رسانه ای ذوالفقار یارخراسانیم توسط سازمان بسیج دانش آموزی کشور طرح ریزی که به صورت هماهنگ در سراسر کشور از3لغایت20بهمن به مرحله اجرا درمی آید.
 • 7/بهم/1396 - 17:43
  گردهمایی راهیان نور دانش آموزی 96 برای اولین بار در کشور در روز پنجشنبه با هدف تجدید دیدار و خاطره در شیراز برگزار شد.
  اولین ضیافت بیعت با شهیدان با عنوان ویژه برنامه "سَر و سِرّ" برگزار شد.میهمانان این برنامه دانش آموزان دختر زائر مناطق عملیاتی راهیان نور در سال تحصیلی جاری بودند.
  مدل برگزاری این برنامه که از آغاز با تعجب و شگفتی میهمانان این برنامه کلید خورده بود بسیار مورد توجه قرار گرفت.
 • 7/بهم/1396 - 17:31
  مسئول فضای مجازی سازمان بسیج دانش آموزی کشور از برگزاری مانورملی رسانه ای ویژه دانش آموزان با عنوان ذوالفقار یارخراسانیم خبرداد.
 • 2/بهم/1396 - 20:28
 • 16/دى/1396 - 19:50
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی صبح روز پنجشنبه 14 دی ماه نوجوانان مجمع همفکری با شور و اشتیاق خاصی به سمت سالن برگزاری نشست سالانه خود حرکت می کردند و برق چشمانشان خبر از هیجانی خاص در وجودشان می داد.گویا این نشست میهمانی خاص دارد.سردار محمد رضا نقدی معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قصد حضور در این جلسه را دارد.
  سردار خود به جمع دانش آموزان و افسران جنگ نرم آمده است تا به بحث و پرسش و پاسخ با نوجوانان انقلابی استان فارس بپردازد.
 • 6/دى/1396 - 14:59
 • 10/آبا/1396 - 05:56
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی فارس، نمایندگان سازمان بسیج دانش آموزی فارس در قالب تیم 6 نفره به سرپرستی حاج آقا پروین، مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی فارس، برای حضور در کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی 7 آبان عازم تهران شدند. این کنگره چند سالی است که در محل مجلس قدیم برگزار می شود.
  در بدو ورود نمایندگان فارس، دیداری با خانواده شهید فهمیده و معاونت سیما جناب آقای دکتر میرباقری و آقای سالم رئیس شبکه امید شکل میگیرد، که نمایندگان فارس این بار به نمایندگی کل بسیجیان دانش آموز در این دیدار شرکت می کنند.
 • 10/آبا/1396 - 05:55
  به گزارش سازمان بسیج دانش آموزی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در آستانه 13 آبان روز دانش آموز، ساختمان سیمای جمهوری اسلامی با حضور خانواده شهید فهمیده و فعالان بسیج دانش آموزی رنگ حماسه گرفت.
 • 8/آبا/1396 - 05:34
  به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و در روز 4 آبان ماه شبکه خبر میهمانی از استان فارس داشت،سجاد توکلی مسوول سازمان بسیج دانش آموزی فارس و نماینده سازمان بسیج دانش آموزی کشور،با حضور در برنامه روی خط خبر پیرامون برنامه ها و رویکرد ها و اهداف بسیج دانش آموزی سخن گفت.
  وی در آغاز سخن،ایام شهادت حضرت رقیه (س) و امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت .
  در ابتدای این گفتگو از نقش نوجوانان و دانش آموزان در انقلاب و دوران دفاع مقدس سخن گفته شد که سی و شش هزار شهید دانش آموز و سهم ده درصدی استان فارس با دارا بودن 3600 شهید موید توفیق دانش آموزان و نوجوانان در این جهاد و مبارزه بوده است.
 • 6/آبا/1396 - 06:19
  به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ، جشنواره طنز موبایلی گزینه های روی میز برگزار میگردد. داوطلبین عزیز می توانند آثار تصویری خود را در قالب عکس ،عکسنوشته و فیلم و کلیپ در دو ژانر طنز و جدی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

صفحه‌ها